איך למצוא את הצלם המושלם לחתונה

התמונות שלך יהיו מזכרת החתונה היקרה ביותר שלך. מיד תרצה לשתף אותם כשהצלם שלך ייתן לך אותם, ותסתכל עליהם אחורה בעוד 50 שנה, נזכרת בנדרים שלך, מהנשיקה והריקוד הראשון.

בחירת הצלם הנכון כדי לתפוס את הרגעים הנוקבים הללו היא החלטה חשובה וחיוני למצוא איש מקצוע שמבין את החזון שלך ליום החתונה ויכול לתעד אותו בסטייל. אבל אתה גם תרצה מישהו שאתה סומך עליו ומרגיש איתו בנוח מכיוון שהוא או היא יהיו לצידך כל יום החתונה.

כדי לעזור לך למצוא את האדם הנכון להפקיד את המשימה הזו, עקוב אחר המדריך שלנו לבחירת צלם חתונות מושלם.

1. תחילה הזמינו את המקום שלכם.

זה רעיון חכם לשכור את הצלם שלך לאחר שהבטחת את המקום שלך. שאפו להזמין את שירותיו כתשעה חודשים לפני החתונה (או שנה, אם לצלם שלכם יש ביקוש רב).

תחילה הזמינו את המקום שלכם.

2. היכנס לרשת החברתית שלך לקבלת המלצות.

שאל את חבריך שנישאו לאחרונה שאת תמונות החתונה שלהם אהבת ובקש המלצות ממתכנן החתונות שלך או ממנהל אתר קבלת הפנים שלך.

3. הבינו את סגנון הצילום שאתם אוהבים.

הכינו את שיעורי הבית והקדישו זמן לתחושה של סגנון הצילום שאתם אוהבים. אולי זה בהיר עם הרבה צבעים רוויים, או אולי אתה מעדיף מראה וינטג'י יותר עם גוונים שטופים יותר ותחושה חלומית ונוסטלגית. לאחר שמצאת קומץ צלמים שהאסתטיקה שלהם משתלבת עם שלך, שלח דוא"ל לכל אדם ושאל אם הם זמינים בתאריך החתונה שלך ואת תעריפי הצילום שלהם. אם אלה שאתה מעוניין בהם זמינים בתאריך שלך ואם העמלות שלהם עומדות בתקציב שלך, תוכל לקבוע פגישות ראשוניות.

4. ראיין את הצלמים.

רוב הצלמים ישלחו לך באימייל קישור לתיק התמונות שלהם לפני הפגישה הראשונה שלך. וודאו שהאוסף כולל חתונות אחרונות שהוא או היא צילמו מתחילתה ועד סופה, לא רק סליל "המיטב" מעשרות חתונות שונות. זוהי דרך מדויקת יותר לאמוד את עבודתו של הצלם. כמו כן, שאל אם הצלם צילם במקום שלך ואם כן, בקש לראות את התמונות הללו.

ראיין את הצלמים.

במהלך הפגישה, גלו מי בדיוק יצלם ביום חתונתכם. כמה אולפנים גדולים יותר מעסיקים כמה צלמים, ואפילו עם פעולות של אדם יחיד, זה לא יוצא דופן שלצלם יש עוזר לטפל בצילומי החתן מתכונן בזמן שהוא מתמקד בכלה ובשושבינות. בכל המקרים, בקשו לראות את עבודתו של הצלם (או הצלמים) שיטפלו בחתונה שלכם.

5. לדון בתשלום.

עמלות צלמים מסוימות כוללות הכל כולל אלבומים, הדפסים ותמונות ברזולוציה גבוהה (שנשמרות בדיסק או בכונן אצבע); לאחרים יש תעריף קבוע או שעתי, ואז מחייבים אותך א-לה-קארט עבור כל תמונה או אלבום שתרצה. צלמים רבים מציעים מחירון המפרט כמה חבילות שונות שהם מציעים בנקודות מחיר שונות. ודא שאתה מבין מה כלול. שאל כמה זמן הצלם יבלה איתך (שבע עד תשע שעות זה אידיאלי) והאם יהיה יורה שני, מכיוון שכך תקבל יותר צילומי פרטים.

שאל גם מתי אתה יכול לצפות לקבל הכל, מהצצה חטופה של תמונות (יש צלמים שיכולים לתת לך קומץ בתוך כמה ימים) ועד להדפסות (בדרך כלל עד שלושה חודשים) לאלבום שלך (עד שנה).

6. לך עם הבטן שלך.

לאחר שהערכת את העבודה והשכר של כל צלם, וצמצמת את האפשרויות, הגיע הזמן לקבל את ההחלטה שלך. אל תשכח שאתה תבלה את כל יום החתונה עם האדם הזה, אז אתה רוצה לוודא שאתה מרגיש בנוח לחלוטין עם הצלם. האם אתה והארוס שלך באמת אוהבים את האדם הזה? אתה מרגיש ששלושתכם לוחצים?

לך עם הבטן שלך.

7. תזמן ריצת מבחן.

צילום אירוסין הוא תמיד רעיון טוב – זו הזדמנות מצוינת להכיר את הצלם שלך ולהתחיל להרגיש בנוח לצלם את התמונה שלך, במיוחד אם אתה או החתן שלך מתביישים במצלמה.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

פוקר סיני

אתרי פוקר מקוון הטובים ביותר

פוקר מקוון חולל מהפכה בדרך שבה אנחנו משחקים את המשחק, והפך אותו לנגיש ונוח יותר. עם זאת, לא כל אתרי הפוקר נוצרו שווים. להלן סקירה

קלפי פוקר

שחרור כוחו של מחשבון פוקר

בתחום הפוקר התחרותי, הצלחה נקבעת לרוב על ידי איזון עדין בין מיומנות, אסטרטגיה ויכולת מתמטית. בעוד ששחקנים מנוסים עשויים להסתמך על הניסיון והאינטואיציה שלהם כדי

מחשבון פוקר

טיפים לפוקר: שליטה באמנות המשחק

פוקר, משחק קלפים נצחי שכבש שחקנים במשך מאות שנים, משלב אלמנטים של מיומנות, אסטרטגיה וקצת מזל. בין אם אתה טירון או שחקן מנוסה, אלה טיפים

דילוג לתוכן