איך לבחור צלם תמונות מגנטיות

ובכן, אם אתה עדיין לא יודע מה הם בדיוק מגנטים לצילום שמשתוללים באינטרנט, אז הגעתם למקום הנכון. מגנט צילום הוא קישוט המשמש לקישוט משטחי מתכת. תמונה מודפסת על מתכת, זכוכית או אקריליק מחוברת למגנט קטן, המשמש להדבקת פריטים על משטחי מתכת. ניתן לעמוד מולו דברים כמו רשימות קניות, אמנות לילדים או תזכורות על דלת המקרר. מגנטים למקרר מגיעים במגוון צורות וגדלים. ייתכן גם שיוצבו עליהם הודעות קידום מכירות. מגנטים למקרר הם מזכרת מועדפת בקרב אמהות וחפצי אספנות לילדים קטנים מכיוון שהם מאפשרים להם להציג יצירתיות.

מיהו צלם תמונות מגנטיות?

צלם מקצועי יצלם אתכם ולאחר מכן המעצב יהפוך את התמונות הללו באתר למגנטים ייחודיים ומותאמים אישית באיכות גבוהה עבורכם בהתאם לדרישות שלכם.

צלם מגנטי

איך זה עובד בדרך כלל:

לפני האירוע

  • מעצב יעבוד איתך לפני האירוע לעיצוב סמל אישי, שישמש על כל מגנט.
  • הקמה באירוע. ההתקנה הקלאסית מתחילה חצי שעה לפני, השטיח האדום שעה לפני השירות.

במהלך האירוע

  • צלם/ים מקצועי/ים לאירועים יצלם תמונות באיכות גבוהה באירוע שלכם.
  • מומחה המגנטים ידפיס את התמונות באתר באמצעות מדפסת תת-צילום צבע Lab Quality ויהפוך אותן למגנטים.
  • את התמונות ניתן להדפיס ולהכניס למסגרת פיזית וגם להכניס אותם לספר אורחים עם מקום להודעה כתובה.
  • עם יצירת קבוצות של מגנטים הם יוצגו על לוח מגנטי.
  • התמונות הופכות למגנטים במקום ומועברות אליכם.
  • ניתן לייצר מגנטים ללא הגבלה.

לאחר האירוע

  • תוך 48 שעות תקבלו גלריה מקוונת להורדה או הזמנת הדפסות של התמונות.
  • אתה יכול גם לקבל סרטון סטופ מושן מיוחד המשלב את כל התמונות עם מוזיקה מהצלם שלך.

4 דברים שכדאי לשאול את צלם המגנטים שלך

אם אתה עושה את הדבר ההגיוני ומחפש הצעות מחיר, אולי אתה תוהה מה ההבדלים בין כל האפשרויות השונות. בבלוג הזה של BAMBA, אנו חולקים 4 שאלות מהירות כדי לוודא שצלם המגנטים שתזמינו לחגיגה שלכם עומד בכושר. זה נכתב בהקשר של לונדון, אבל העקרונות חלים בכל מקום שאתה נמצא בעולם.

תמונה מגנטית

1. איזה ביטוח יש לך?

צריכה להיות להם אחריות ציבורית (שכן אם הם גורמים נזק למקום שלך, פצוע אורח או אסון מקרי אחר); אחריות מוצר (לאם מגנט גורם נזק לאחר שנלקח הביתה); אחריות מעסיקים (למען בטיחות הצוות שלהם) והפרעות עסקיות (כך שהמבטחים משלמים בכל מקרה חירום, ומבטיחים שעדיין מקבלים את המגנטים שלכם).

זכור, מקומות רבים לא יאפשרו לספקים להיכנס ללא ביטוח אחריות ציבורית – ייתכן שיהיה עליך להגיש את כל האישורים מראש. ביטוח זה אמור לכסות את העסק, שכן ככל הנראה מדובר ביותר מאדם אחד שמשתתף באירוע. כששולחים לך את תעודת הביטוח (זה בסדר לבקש אותה), ודאו שיש לה את שם העסק, לא רק אדם אחד.

2. באיזה סוג מדפסות אתה משתמש וכמה יש לך?

לצלם המגנטים שלך צריכות להיות לפחות שתי מדפסות – כי דברים יכולים להשתבש, מחוץ לשליטתם. אתה צריך גם לדעת מה הם יעשו אם תהיה תקלה בהדפסה, כי אתה לא רוצה להיתפס קצר.

הסטנדרט בתעשייה בהדפסת מגנטים לאירועים הוא שימוש במדפסות Dye Sublimation. זה שם מהודר לסוג מאוד ספציפי של מדפסת, המיועדת להדפסת צילומים באירועים. היצרנים העיקריים הם מיצובישי, סיטיזן, DNP, Fujifilm ו-HiTi.

הרבה יותר זול עבור צלם מגנטים להשתמש במדפסת רגילה, כמו Canon, עם למינציה בסגנון ביתי או משרדי. אלה דורשים הרבה פחות השקעה – אבל זו מוצא זול. התמונות דוהות לאחר זמן, מאבדות את צבען או הופכות לוורודות. אם הם נרטבים, מים יכולים להיכנס בקצוות והשכבות מתקלפות.

3. מה קורה אם אתה לא טוב?

צלמי מגנטים, כמו כולם, חולים. או שהילדים שלהם כן. או שמשהו עולה. אלה החיים. אתה רוצה לדעת שיש גיבוי באותה איכות וחוויה.

תמונות מגנטיות

4. כמה אירועים אתם עושים?

הדפסת מגנטים היא אחד הדברים שדורשים תרגול. בטח, במידה מסוימת זה כמו לרכוב על אופניים, אבל ככל שאתה עושה יותר אירועים, פחות טעויות קורות. ככל שהמגנטים טובים יותר. ככל שהתהליך חלק יותר.

אתה גם רוצה לדעת שצלם המגנטים שלך עושה צילום אירועים אחרים כל הזמן. הם צריכים לעבור מצבים שונים, צריכים לצלם אתגרים שונים ולהתרגל למקומות שונים. אם צלם המגנטים שלך לא מצלם לפחות 50 פעמים בשנה, הם לא צלמים במשרה מלאה. עבודה בתור יורה שני או קבלן משנה נחשבת – אתה רוצה לדעת שצילום זה מה שצלם המגנטים שלך עושה, כך שכאשר התקליטן שלך מסובב את מכונת העשן גבוה מדי, האורות יורדים והתקרות מוארות בכתום, התמונות עדיין נראות נהדר.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

תחילה הזמינו את המקום שלכם.

איך למצוא את הצלם המושלם לחתונה

התמונות שלך יהיו מזכרת החתונה היקרה ביותר שלך. מיד תרצה לשתף אותם כשהצלם שלך ייתן לך אותם, ותסתכל עליהם אחורה בעוד 50 שנה, נזכרת בנדרים

צלם מגנטי

איך לבחור צלם תמונות מגנטיות

ובכן, אם אתה עדיין לא יודע מה הם בדיוק מגנטים לצילום שמשתוללים באינטרנט, אז הגעתם למקום הנכון. מגנט צילום הוא קישוט המשמש לקישוט משטחי מתכת.

דילוג לתוכן